Survivor'dan elenen Hayrettin'den ilk açıklama! Bakın neler söyledi?


Survivor'da kim elendi? sorusu dün akşam itibariyle yanıtını buldu. Survivor'dan elenen isim ünlüler takımı yarışmacısı Hayrettin, vedasının ardından ilk açıklamasını Yaay uygulaması için yaptı. Hayrettin, Survivor'da bir hayli zorlandığını belirtirken, yarışmadaki favori isimlerinin ise Sergen ve Poyraz olduğunu belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 13:04
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 13:04

İşte Hayrettin'in röportajından öne çıkanlar...

Survivor'da her an zorlandım. Survivor'ın bu kadar zor olacağını bu kadar beklemiyordum. Ne tahmin ediyorlarsa 2 çarpı 3 çarpı fazlası. Psikolojik savaş başlamadı henüz. O başladığı için daha zor olacak. Ben psikolojik savaşın başlayacağı zaman elendim. SMS 1.sinin beni söyleyeceğini tahmin ediyordum. Taşların oynayacağı bir an değil sanırım.

Sergen'in birinci olmasını isterim. Bizim takımdan çıkmasını isterim. Poyraz da çok efendi, centilmen bir adam. Bize karşı bir saygısızlığı olduğunu düşünmüyorum. Takım arkadaşlarımdan daha çok Poyraz'ı gördüm parkurlarda. Sergen ile Poyraz diyorum. 

Acun abi Hayrettin dediği anda, Survivor hayatım film şeridi gibi geçti önümden, çok acayip bir histi. Üzüldüm, arkadaşlarımla sarıldığımda bir anı kaldı aklımda.