Survivor'dan elenen Baran ilk kez konuştu! İşte çok özel röportaj

Survivor'dan elenen Baran Köse, Yaay uygulamasına özel açıklamalarda bulundu. Survivor Panorama ekranlarında yayınlanan bu anlarda Baran samimi ifadeler kullandı.  Survivor'daki favori isimlerinin Yunus Emre Karabacak ve Batuhan Karacakaya olduğunu söyleyen Baran, Hanzade ve Çağrı Atakan ile aralarında geçenleri paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2021 12:36
Değiştirme Tarihi: 10.02.2021 12:36

İşte Baran'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Elenmemim ardından takımda enerji eksikliği olabilir diye düşünüyorum. Bazı arkadaşlarımız bazı arkadaşlarımızı yükseltmek yerine aşağı çekmeye çalışıyor. Biraz motivasyon eksikliği yaşayacaklarını düşünüyorum

Survivor'da gönüllüler takımında favorim Yunus Emre çünkü inanılmaz bir kalbi ve karakteri var. Onun bende yeri daha ayrı. Ünlüler takımında da Batuhan. 

Ben insanlara hiç yalandan gülümsemiyorum. İnsanı samimi bulmuyorsam bulmuyorum. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, saygı duymak zorunda. Hanzade'nin yüzüne bakıp 'Seni samimi bulmuyorum' dedim. 

Çağrı'nın Poyraz ile bir tartışması vardı. Bende de bir huy vardır. Sevdiklerime bir şey dendiğinde hiç susmam. Hayatıma çok üzerime gelmeye çalışanlar oldu ama sadece onlara gülümsedim.