Hakan Hatipoğlu'ndan Survivor Sercan yorumu: Temposunu korursa finalde görebiliyorum

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor'da heyecan bir an olsun azalmıyor. Yeni dönemin başladığı Survivor'da dün 10 yarışmacı arasından 2 takım kaptanı seçildi. En çok merak edilen konulardan biri olan Survivor kaptan kim oldu? sorusunun yanıtı cevabını bulurken, final yarışları herkesin dikkatini çekti. Takım kaptanları Sercan Yıldırım ve Cemal Can olurken, Survivor Panorama yorumcularıdan bu iki  yarışmacıya övgüler geldi. Özellikler Sercan Yıldırım'a ayrı parantez açan Hakan Hatipoğlu, 'Sercan'ı tebrik ediyorum, acayip bir rüzgarla geliyor. Şu temposunu korursa finalde görebiliyorum' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 11:46
Değiştirme Tarihi: 04.06.2020 11:46

Kaptanlık oyunuyla ilgili genel bir değerlendirme yapan Hakan Hatipoğlu, "Güzel bir oyundu, bayadır parkurda heyecanlandım. Deree yaptıkları için herkes deli gibi koştu. Normalde bu kadar çaba gösterse herkes acayip bir survivor izleriz. Çok değerli bir şey kaptan olmak" dedi. 

"Sercan'ın hanesine çok güzel bir artı geldi. Gitti bir de Barış'ı 5-0 yendi" diyen Hatipoğlu parkurun en hızlı isminin Cemal Can olduğunu belirtti.