Damla Can'dan konsey yorumu: Bu, Survivor için doğru bir şey mi? Tartışılır

Survivor'da 2 gün önce gerçekleştirilen konseyde, mavi ve kırmızı takım kadroları, kaptanlar tarafından belirlenmişti. Sercan ve Cemal Can'ın yaptığı seçimler sırasında, sona kalan iki yarışmacı Survivor Evrim ile Survivor barış olmuştu. Survivor Panorama yorumcularından Damla Can, konseydeki bu görüntüyle ilgili canlı yayında samimi ifadeler kullandı. Survivor ne kadar ciddi de olsa, arkadaşlık daha ön planda olabiliyor diyen Damla Can, 'Ben de olsam başarılı seçmek isterim ama arkadaşlarımla da bu konuyu konuşmuşumdur muhakkak' diyerek, iki kaptanın da yaptığı ilk seçimleri 'olabilir' şeklinde değerlendirdi.

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 11:32
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 11:32

İşte Survivor Panorama yorumcularından Damla Can'ın düşünceleri: 

Barış ve Evrim'in sona kalmasına ben üzüldüm. Çünkü güçlü 2 isim, parkurlarda başarı göstermiş 2 yarışmacı. Onlar için de üzücü olmuştur. Normal tabii, arkadaşlık ilişkileri daha ön planda. Ben çok başarılı seçmek isterim takımıma ama arkadaşlarımla da daha önceden bu konuyu konuşmuşumdur. 

Survivor için doğru bir şey mi bu? Orası tartışılır. Ne olursa olsun, Survivor'da da olsan. Bazen işin ciddiyetini bir kenara bırakıp arkadaşlık duygun daha fazla oluyor. Bunların yaşadığı bu duruma üzüldüm, Cemal Can ve Sercan için baktığımda da onlara da hak veriyorum. Sercan'ın Barış'ı almasında, SMS'ten çok, takım olarak kazanlım, zaten dokunulmazlıkları kazandıktan sonra SMS'i düşünmenin anlamı kalmayacak.