Bunun lamı cimi yok! Bir türlü beceremediler...

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2019 14:32 | Değiştirme Tarihi: 28.05.2019 14:32

Survivor Panorama'da dünkü bölümde Survivor 2019 yarışmacılarının oyunlar öncesi kadınlar arasında yapılan eşleşmeler masaya yatırıldı. İhsan Tarkan, başta Büşra olmak üzere birçok kadın yarışmacıya büyük haksızlık yapıldığını söyledi. İşte o anlar...

Önce şeyle başlayayım. Survivor'ın 2019'un kadın yarışmacılarının tartışmasıyla başlayayım. Yıldızlar topluluğunda 3 tane kadın var. Bu tarafta 6 kadın var. Hepsi de oynamak istiyor, bu çünkü gösteri maçına dönüşmüş. İlk seçmelerde, 3 tane kadın yarışmacı Sude çıkıyor, Dalaka çıkıyor ve Dimitra çıkıyor. Siyah takımın kızları çıkıyor. 2. seçmede olması gereken Afroditi, Seda, Büşra. Bunun lamı cimi yok, böyle olması gerekiyordu diye.

"BÜŞRA'NIN HAKKINI YEDİLER"

Oyun bir dokunulmazlık oyunu olsa. Parkura çıkmış kazanmış birisi olsa tartışmalar olsun. Ama bu oyun öyle bir oyun değil, uzaktan misafirler gelmiş bir oyun paylaşıyorsun. İşin ucunda ödül var ama kimse kimseyle tartışmıyor, herkes birbirine sarılıyor. Herkes oynamak istiyor ve burada Büşra'nın hakkını yediler. 3 kişi, siz oynadınız arkadaşım, çıkın siz diğer 3 yarışmacı gelecek. Büşra, Afroditi ve Seda. Arkadaşlar bunu bir türlü konuşamadı, bir türlü anlaşamadı. İsterlerse işin ucunda herkese ev versinler, bu bir gösteri maçı. Bu kadar insan buralara gelmiş. Büyük SMS'e kadar kalmış, neden Büşra'nın hakkını yiyorsun.