Acun Ilıcalı'dan Survivor Nisa'nın son durumu ile ilgili açıklama

4 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Dominik'ten Acun Ilıcalı bağladı ve gönüllüler takımından Survivor Nisa hakkında birtakım açıklamlarda bulundu. Survivor Panorama programına bağlanan Acun Ilıcalı, Survivor Nisa hakkında neler söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 17:43
Değiştirme Tarihi: 04.05.2020 18:51

Acun Ilıcalı, Survivor Panorama canlı yayınına bağlandı ve merak edilen Nisa'nın son durumu hakkında bilgi verdi. 2 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelen Survivor 2020'de Nisa, dokunulmazlık oyununda oynamak istememişti. Oyun sonrasında ada konseyinde ise Survivor Nisa, takım arkadaşlarından ve Acun Ilıcalı'dan özür dilemişti. Survivor Panorama'ya bağlanan Acun Ilıcalı, gelen soru üzerine Nisa'nın durumunu anlattı. Nisa'nın toparlanması için iki taktiğini de uyguladığını söyleyen Acun Ilıcalı, bunlardan sonra toparlanamazsa bir daha toparlanamaz dedi. Başka bir soru üzerine de Nisa'nın psikolojik desteklik bir durumu olmadığını açıkladı. 

SURVIVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

SURVIVOR’DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Çeyrek finale kalmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, inanılmaz mücadele veriyor. Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Ada konseyinde oylama yapan Gönüllülerin eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, Pazar günü 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler, sakatlıkları devam eden Sercan ve Mert’ten yoksun olarak parkura çıktı. Bu dezavantaj ile çıktıkları oyunda dokunulmazlığı kaybettiler. Ada konseyinde strateji yaparak Mert Öcal’ı eleme adayı olarak çıkardılar. Survivor’da Salı günü Ünlüler ve Gönüllülerden ikişer eleme adayı daha katılacak. Altı aday arasından en az SMS alan kişi Survivor’a veda edecek.