SURVIVOR GİZEM KERİMOĞLU

Survivor Gizem Kerimoğlu - Acunn.com'da Survivor Gizem Kerimoğlu Resim, Video ve Haberleri

Gizem Kerimoğlu'nun Survivor'da yaşadığı inanılmaz değişim!

Survivor 2016'ya veda eden son isin olan Gizem Kerimoğlu'nun 3 aydan fazla yaşadığı Survivor macerası boyunca Survivor Adası'nda yaşadığı fiziksel değişim sizleri çok şaşırtacak. Survivor'da son elenen Gizem Kerimoğlu oldu. Survivor'da son iki dokunulmazlık oyununda da kaybeden taraf olan gönüllüler takımında ilk konseyde Gizem Kerimoğlu oylama ile eleme adayı olmuştu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Gizem Memiç ise Serkay Tütüncü'yü aday göstermişti. İkinci konseyde ise oylamadan bu kez Damla Can'ın ismi çıktı. Eleme adayları belli olduktan sonra yapılan halk oylamasına göre hazırlanan Survivor SMS sonuçları elenen adayı belirledi. Survivor son konseyinde açıklanan Survivor SMS sonuçlarına göre en az oyu alarak adaya veda eden isim Gizem Kerimoğlu oldu. Gizem Kerimoğlu, elenişinin ardından yaptığı konuşmasında, Survivor'ın çok önemli bir deneyim olduğunu ve önemli kazanımları olduğuna dikkat çekti. Gizem Kerimoğlu Survivor serüveni boyunca 114 kez bireysel olarak perkura çıktı. Oynadığı 114 oyundan 41'ini kazanan Gizem Kerimoğlu, 73 oyunda ise mağlup oldu. Gizem Kerimoğlu, bu performansı ile yüzde 35'lik başarı yüzdesi oluşturdu.

SURVIVOR GİZEM KERİMOĞLU Videoları

Gizem Kerimoğlu'nun vedasının ardından Survivor'da neler yaşandı?Gizem Kerimoğlu'nun vedasının ardından Survivor'da neler yaşandı?

Survivor'a son veda eden isim Gizem Kerimoğlu oldu. Kaybedilen iki dokunulmazlık oyunu sonrasında Gizem Kerimoğlu, Serkay Tütüncü ve Damla Can'ın eleme potasına girdiği gönüllüler takımında Survivor SMS sonuçlarına göre elenen isim belli oldu. Survivor konseyinde yaptığı konuşmada çantasını toplayarak geldiğini anlatan Gizem Kerimoğlu, götürdüğü herşeyi hayatı boyunca saklayacağını dile getirdi. Survivor konseyinden kimseyle vedalaşmadan sadece 'Hoşçakalın' diyerek ayrılan Gizem Kerimoğlu adaya veda eden son isim oldu. Gizem Kerimoğlu'nun elenmesinin ardından adaya dönen ünlüler ve gönüllüler farklı hisler yaşadılar. Takımlarından bir isim ayrılmasına rağmen yarışmalar dışından birliktelik oluşturamadıkları Gizem Kerimoğlu'nun elenmesi gönüllüler takımını mutlu eden bir gelişme oldu. Adaya döndüklerinde keyifli halleri ve sohbetleri dikkat çeken gönüllüler takımı yarışmacıları kazandıkları ödül oyununun ardından bunu kutlamak için sözleştiler. Ünlüler takımında ise hüzün vardı. Yunus Günçe ile sohbet eden Nagihan, ünlüler takımının teknede hep birlikte oynayarak kutlama yapmasını konuşurken, Yunus Günçe Gizem Kerimoğlu'nun elenmesine üzüldüğünü dile getirdi. Gönüllüler takımındayken Gizem Kerimoğlu ile arkadaşlık kuran Semih Öztürk ise Yattara ile ateş başında geceyi geçirdi.