Yunus Emre ve Berkan için 'çok samimi olurlar' tahmininde bulunan Sema'ya, Murat Özarı'dan ilginç yorum

Survivor'da takımlar yeniden belirlenirken, kırmızı takım kadrosu dikkat çekmişti. Takımdaki 4 ismin, daha önceki haftalarda aralarında geçen büyük gerginlikler geride kaldı ve yarışmacılar artık parkura ve dolayısıyla da Survivor'a odaklanmış durumdu. Sercan ile Barış, Yunus Emre ile Berkan'ın daha önceki gerginliklerini konuşan Survivor Ekstra yorumcuları, bu dörtlünün bugünkü uyumunu değerlendirdi. Sema Aydemir, Yunus Emre ile Berkan'ın çok samimi olabileceğini söylerken, Murat Özarı'dan tam tersi bir yorum geldi ve bu dörtlünün yapmacık bir 'kankalık' yürüttüğünü ifade etti.

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 09:52
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 10:05

İşte Survivor Ekstra yorumcularının yorumları:


Sema Aydemir: Rekabetin ayarını kaçırdılar. Aralarında nefret gibi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Berkan zaten her yere ayak uyduruyor. 11 tane okul değiştirdim diyor. Yunus Emre'yi de biliyoruz. Hemen ısındı, hemen mesaj yaptı. Hiçbir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Aksine çok samimi olurlar. Çünkü ikisi de çok komikler. Ben kavga edeceklerini düşünmüyorum. Sercan'ın böyle daha durağan, sakinleştire, yoluna bakan bir Sercan olarak görüyorum. 

Murat Özarı: Bana çok yapmacık geliyor bu dörtlünün kankalığı. Şu an bana inanılmaz yapmacık geliyor. Sercan ile Barış arasında geçenleri konuşsak tarih yazarız. Berkan ile Yunus Emre arasında geçenleri yazsak yine tarih yazarız. Kaç gün geçti abi? Ben biriyle kavga edip, ağzımdan bu kadar kötü söz çıktıktan sonra bu kadar iç içe olamam.