Yayınlanma Tarihi: 18.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 18.02.2019

Survivor Türkiye Yunanistan'daki Elpida Hikmet gerilimine ilginç yorum

Survivor 16 Şubat günü oynana dokunulmazlık oyununa Elpida ve Hikmet arasında yaşanan gerilim damgasını vurmuştu. Survivor Ekstra'da bu gerilim hakkında konuşuldu. 

Murat Özarı: Mangala kömürü Elpida atıyor. Benzin döküyor diyelim. Elpida napıyor biliyor musun? Bir kadına yapmayacağı şeyi yapıyor. Elpida hanım, geliyor Hikmet'e iki koluyla bir hareket yapıyor. Bu hareket kırmızı kartın ağa babası. Sonrasında Hikmet bunu takıyor. 

Semih Öztürk: Elpida sarı kart, aslında kırmızı da yakışır. Sen bir kadın olduğun için erkeğin yapmasıyla aynı şey değil. Hikmet sen kırmızıyı hak ettin. Hikmet sen 'Kaptanım' diyorsun, kendini aklı selim ilan ediyorsun. Bir erkeğe hiç yakışmadı.

SURVIVOR HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?
Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

SURVIVOR YUNAN YARIŞMACISI ELPIDA KİMDİR?
28 yaşında olan Elpida, Kıbrıs'ta yaşıyor. Bir inşaat firmasında satış sonrası yönetici olarak çalışıyor. Crossfit, kick boks ve atletizm dallarında spor yaptı. Her türlü durumda sakin ve pozitif olduğunu söyleyen Elpida, kendisini rekabetçi, keyifli ve dinamik görüyor.