Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk anlattı: Survivor kaptanlık oyunuyla ilgili dikkat çeken ayrıntı

TV8 ekranlarının beğeniyle takip edilen programı Survivor'da dün yeni bir döneme giriş yapıldı. Takımlar, kırmızı ve mavi olmak üzere yeniden oluşturuldu. Kırmızı takımın kaptanı Sercan Yıldırım olurken, mavi takımın kaptanı Cemal Can Canseven oldu. Survivor Ekstra yorumcuları, canlı yayında takım kadrolarını canlı yayında değerlendirdi. Yorumculardan Semih Öztürk, kaptanlık oyunuyla ilgili dikkat çeken bir ayrıntıyı da burada paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 10:00
Değiştirme Tarihi: 04.06.2020 10:00

Semih Öztürk, kaptanlık oyununda parkurun en hızlı isminin Survivor Ardahan olduğunu ancak bu yarışmacının atışlardaki performansı nedeniyle sıralamada geriye düştüğünü ifade etti.

Kırmızı takım kaptanı Sercan Yıldırım'ın yaptığı ilk seçimle ilgili konuşan Öztürk, 'Elif son günlerin formsuz ismi. Parkurun en hızlılarından biri ama atışlarda formsuz' dedi.

Öte yandan Öztürk, şu an mavi takımda bulunan Nisa için de konuştu. 'Kırmızı takımda olsa iş yapar mı bilmiyoruz' diyen Semih Öztürk, Nisa'nın Cemal Can ile aynı takımda olması gerektiğini ve öyle de olduğunu belirtti.

Mavi takım kaptanı Cemal Can'ın, Yunus Emre'yi zaten almayacağını düşündüğünü söyleyen Semih Öztürk, Sercan'ın mantıklı olanı yaparak Berkan'ı aldığını söyledi. Konseydeki seçmelerde Sercan'ın bir hayli rahat olduğunu kaydeden Semih Öztürk, bu rahatlığın ekranlara yansıdığını da belirtti.