Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir "Gizem'e eleniyorsan git" dedi, Semih Öztürk müdahale etti

29 Nisan 2020 Survivor Ekstra programında Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir, Survivor 2020'ye gönüllüler takımından elenen Survivor Gizem hakkında konuştu. Sema "Gizem'e eleniyorsan git" dedi, Semih müdahale etti

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2020 01:10
Değiştirme Tarihi: 29.04.2020 09:03

29 Nisan 2020 Survivor Ekstra programında Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir, Survivor 2020'ye gönüllüler takımından elenen Survivor Gizem hakkında konuştu. Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk araya girip Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir'e müdahale etti.  Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk, Survivor Ekstra programında neler söyledi? İşte o anlar...

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış iseArdahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.