Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı: Ardahan'ın kaderi Fatih Terim selam yollayınca değişti

5 Mayıs 2020 Survivor Ekstra programında Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı, gönüllüler takımından Survivor Ardahan'ın Survivor kaderi hakkında konuştu. Survivor Ekstra yorumcusu Özarı: "Ardahan'ın kaderi Fatih Terim selam yollayınca değişti" dedi. Survivor Ekstra yorumcusu Özarı, Survivor Ardahan için hakkında hangi yorumlarda bulundu ve Survivor Ardahan için neler söyledi. İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2020 01:01
Değiştirme Tarihi: 06.05.2020 01:26

SMS SIRALAMASINDA İLK İKİ İSİMLER VE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor 2020’de haftanın SMS sıralaması belli oldu. Buna göre Barış ile Ardahan, SMS sıralamasında Gönüllüler takımından ilk iki sırayı aldı. Bundan dolayı Yasin ile Cemal Can, Gönüllülerin diğer eleme adayları oldu.

Survivor SMS sıralamasına göre Ünlüler takımında Mert ile Ersin, ilk iki sırada yer aldı. Böylece Mert’in eleme adaylığı düştü. Bundan dolayı Ünlülerde SMS sıralamasında 3. Kişiyi de açıklandı. Mert, Ersin ile üçüncü olan Aycan, Ünlülerin eleme adayı olarak Yunus Emre, Aşkım ve Elif’i söyledi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da SMS sıralaması ile Ünlüler ile Gönüllülerin eleme adayları belirlendi. Buna göre Survivor 2020’de bu haftanın eleme adayları; Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu altı eleme adayı arasından en az SMS oyu alan Aşkım, Survivor’a veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Baştan sona heyecanlı, gerilimli ve tartışmalı geçen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Bu yüzden kazananı bayrak yarışı belirledi.  Bayrak yarışında Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.