Survivor Ekstra yorumcularından Survivor All Star sorusuna dikkat çeken yanıt

er sene olduğu gibi bu sene de büyük ilgiyle takip edilen Survivor'ın gelecek yıl nasıl olacağı da büyük merak konusu. Survivor son bölümünde gündeme gelen konulardan biri de Survivor All Star oldu. Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara, takipçilerine de Instagram üzerinden yönelttiği 'Seneye Survivor All Star olmalı mı?' sorusu, Survivor Ekstra masasında da konuşuldu. Yorumcular, bakın neler söyledi

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2020 10:43
Değiştirme Tarihi: 26.05.2020 10:43

İşte yorumcuların Survivor All Star ile ilgili düşünceleri: 

Murat Özarı: Bana göre olmasın. Neden olmasın, çünkü insanlar yeni yüzler, yeni kişikler karakterler görmek istiyor. Şahsi fikrim yeni ünlüler, yeni gönüllüler görmek. Beni yeni yüzler taraftarayım.

Sema Aydemir: Türkiye yüzde 69 oranında All Star olsun demiş. BU sene yeni yarışmacılar geldi ve hepsini ayrı ayrı çok sevdik, bunu tatmak çok güzel. O yüzden seneye nasıl insanlar gelecek, yeni heyecanlar başlayacak. Yeni Survivor çok isterim. Bu senedeki Barış ile Adem'i, Aycan ile Seda, Nagihan ile Nisa'yı bunları da merak eden insanlar var. Yüzde 69 oyu verenler de büyük ihtimalle onlardır. Ben de yeni yüzlere çok sıcağım. Bu seneki gibi yüzler tanıyacaksak, her seni yeni olsun isterim. Bir Turabi'yi Adem'i, Hilmicem'i izlemeyi çok sevdiğim, onlar da olursa güzel olur. 

Semih Öztürk: Bu 2015'te ilk All Star yapıldı, 2018'de de yapıldı çok ses getirdi. 3 yılda bir tekrar eden bir geleneğe dönebilir  bu. 2018, 2019, 2020... İki yıl totalde sezonda 30 yarışmacı olsa 60 tane yarışmacı zaten olmuş. Geçtiğimiz sezonlardan da bir dünya yarışmacı var. All Star'a gitmeyenlerden de elimizde yarışmacı var. Portföy çok geniş, değerenlendirilebilir. Ben artık All Star'a 3. 4. kez gidenlerin gitmemesi taraftarıyım. Çünkü hiç gitmeyenler de var All Star'a. Bu sene mesela All Star olursa, bence bu sezondan 8-10 kişi girer diye düşünüyorum.