Survivor Ekstra'da Sema Aydemir, Yunus Emre ve Ardahan arasında yükselen sesleri değerlendirdi

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında, dokunulmazlık oyununda yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Dokunulmazlık oyununda dikkat çeken anlardan biri de Yunus Emre ve Ardahan arasında seslerin yükselmesi oldu. Survivor'da yaşananların masaya yatırıldığı Survivor Ekstra canlı yayınında yorumculardan Sema Aydemir, Yunus Emre ve Ardahan arasında yaşananları değerlendirdi. Sema Aydemir, Yunus Emre'ye eleştirilerini sıraladı. Aydemir; Zaten yeterince tartışman var. Bu olaya neden giriyorsun.Ne güzel oyun almaya başladın. Biraz daha sakin ve ılımlı olman lazım" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 09:36
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 11:33

Sema Aydemir, Survivor Ekstra stüdyosunda Survivor Yunus Emre ve Survivor Ardahan arasında yaşananları değerlendirdi. Sema Aydemir, "Ardahan'ın bu mikrofonlarla özel bir ilişkisi var bunu anladık sürekli onlara vuruyor ve bunu eleştirdik, Acun Bey bunu söyledikten sonra Ardahan özür diliyor ve sinirden yaptığını söylüyor... Orada araya Yunus Emre giriyor. Alakasız bir giriş..." dedi.

Öte yandan Aydemir; "Pota Yunus Emre'yi germiş. Ardahan'ın konusuna neden giriyorsun. Zaten yeterince tartışman var. Ne güzel oyun almaya başladın, Ardahan'ın konusunun seninle zerre kadar alakası yokken neden konuya giriyorsun" dedi.