Survivor Ekstra'da "Seda mı Dalaka mı?" tartışması! Semih: ''Tam bir Survivor kadını...''

Yayınlanma Tarihi: 10.03.2019 12:28 | Değiştirme Tarihi: 10.03.2019 23:23

Survivor Ekstra'nın dün akşam yayınlanan programına "Seda mı Dalaka mı" tartışması damga vurdu. Yorumcular, Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının başarılı isimlerinden Seda ve Dalaka için yorumlarda bulundu. Nagihan Seda'ya oyun kaybettiğinde çifte standart uygulandığını ifade etti.

''Bu çifte standardın göbeği, 12'sidir''

Seda oyun kaybettiği zaman çifte standart uygulandığını ifade eden Nagihan, Okay'a karşı tepki gösteriliyorsa bunun da konuşulması gerek diyerek farklı bir konuya parmak bastı. En son oyunda eli ısınmamış, oyunu tanımayan bir rakip seçmesine rağmen oyunu kaybeden Seda'ya takım arkadaşlarının hiçbir şey söylememesini Nagihan çifte standardın merkezi olarak yorumladı. 

''Seda'ya değil bir bardak su okyanusu veririm''

Murat Özarı ise Nagihan'ın oyun kaybetmesinin çok karşılaşılan bir durum olmadığını bu sebeple çifte standart sayılmayacağını söyledi. ''Seda bir oyun kaybeder ama ben içimden derim ki Seda bir oyun kaybetti üç oyun daha kazanır, çünkü o yıldız.'' diyen Murat Özarı Seda'ya güvenini bu sözleri ile ifade etti.

Nagihan'ın Seda'ya sular seller veriliyor demesi üzerine ''Seda'ya değil bir bardak su, okyanusu veririm çünkü Seda'ya ihtiyacım var alsın okyanusu içsin'' dedi. 

"Seda bence bir star değil, ortalamanın üzerinde bir yarışmacı''

Seda'nın star olmadığını sadece ortalamanın üzerinde bir yarışmacı olduğunu söyleyen Semih'in bu yorumu Murat Özarı'dan tepki çekti. ''Yok canım! kadınlarda oranın starı" diyen Özarı, ''Furkan Dede, biraz iddialı konuşacağım, Seda Türkiye'nin starıdır'' dedi. Semih'in "Dalaka mı Seda mı" sorusuna ise "Foto finiş ayırır" şeklinde yanıt verdi.

"Dalaka tam bir Survivor kadını"

Semih, Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacılarından Dalaka hakkındaki görüşlerini dile getirerek bu ikili arasındaki tarafını belli etti. Dalaka'nın hırsı, koşuş stili ve hareketlerini beğendiğini ifade eden Semih "Dalaka benim için tam bir Survivor kadını" dedi.