Survivor Ekstra'da Murat Özarı: Barış, Survivor'ın Liverpool'u

Survivor'da Barış ile Evrim arasındaki gerginliğin yorumlandığı Survivor Ekstra'da enine boyuna tartışıldı. Murat Özarı, Sema Aydemir ve Semih Öztürk yorumlarıyla olaylara çeşitli bakış açıları getirirken, Barış'ın Evrim ile ilgili konuşmaları konseye taşımasına da ilginç yorumlar geldi. Murat Özarı, Barış'ın zeki olduğunu ve her zaman ciddi konuşulmasını istediğini söylerken, Barış için Survivor'ın Liverpool şubesi" yorumunu yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2020 10:33
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 10:36

Survivor'da eleme adayı olarak Yunus Emre'nin çıktığı konseyde Barış ve Survivor Evrim arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Konseyde Acun Ilıcalı'nın kendilerine dokunulmazlık oyunlarıyla ilgili soru yönelttiği sırada ilk önce Evrim konuştu sonrasında Barış söz aldı. Bu sırada Evrim Barış'ın sözlerine takıldı sonrasında da Barış, ona cevap verince tartışmanın kıyısından dönülmüştü.

Sema Aydemir, "Evrim'in aldığı oyunları konuşmaması lazım" derken Murat Özarı, bu konuda Barış'ın Evrim ile olan diyaloglarına set çektiğini, Evrim'le laubali olmadığını söylerken, 8 SMS'in 7'sinde birinci olan Barış için "Barış'ı ben Survivor'ın Liverpool şubesi olarak görüyorum, çünkü bu sezon açık ara lider gitti," şeklinde konuştu.