Survivor Ekstra 8 Temmuz 2020 | Semih Öztürk canlı yayında yorumladı: Cemal Can gümbür gümbür geliyor

Finale çok az bir zaman kala Survivor'da heyecan doruklara çıktı. Dün gece yine nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu yaşandı. Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerde yaşanan gelişmeleri Semih Öztürk Survivor Ekstra'da değerlendirdi. Cemal Can için "gümbür gümbür geliyor" diyen Semih Öztürk, "Cemal Can uçuyor. Cemal Can'da SMS'te var performansta var. İkisi bir araya gelince tahinle pekmez gibi oldu" cümlelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 09.07.2020 10:04
Değiştirme Tarihi: 09.07.2020 10:04

Semih Öztürk, Survivor 2020 Ünlüler-Gönüller yarışmasında yaşanan gelişmeleri değerlendirerek tespitlerini izleyiciler ile paylaştı. 

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk, "Sercan ekstra bir beceri sergiledi. Bir kadında da bu beceri olabilir. Sercan'ın becerisi erkek olduğundan dolayı gelen bir beceri değil. Sercan Elif ve Nisa'dan geriden gelen bir adam. Geri geliyor ama halkaları 5'te 5 atıyor kazanıyor. Elif'de 5'te 5 atsın.Elif 10 dokunulmazlıktan birini kazanamadı. Kazanamadığı için Elif için tehlike çanları çalıyor" dedi.

Semih Öztürk ayrıca "Cemal Can gümbür gümbür geliyor. Cemal Can uçuyor. Cemal Can'da SMS'te var performansta var. İkisi bir araya gelince tahinle pekmez gibi oldu. Cemal Can farklı geliyor" ifadelerini kullandı.