Survivor Ekstra 8 Temmuz 2020 | Sema Aydemir, eleme adayı olarak çıkan Elif hakkında konuştu

Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler'de yaşanan gelişmelerin masaya yatırıldığı Survivor Ekstra'da yorumculardan Sema Aydemir, Survivor Elif için çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Oylamalara bakıldığınde Elif'in diğerlerine göre daha riskli olduğunu söyleyen Aydemir, Elif diğerlerine göre daha riskli olabilir. Belki ilk defa finalde 4'lü de bir kadın yarışmacı olmadan da kalabilirler bu sene. Elif kazanmaktan başka çaresi olmadığı günlerde şuan" dedi.


Yayınlanma Tarihi: 09.07.2020 10:26
Değiştirme Tarihi: 09.07.2020 10:26

Sema Aydemir, dokunulmazlığa sahip olduktan sonra Cemal Can'ın eleme adayı olarak Elif'in adını vermesini değerlendirerek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aydemir, Elif'i diğerlerinden ekstra eleştirmediğini söyleyerek şu cümleleri kullandı.

Sema Aydemir, "Cemal Can'ı tebrik ediyorum performansı çok iyi. Elif için şunu söyleyeyim tabiki birileri yazılacak. Ama şu konuda eleştiremiyorum ben Elif elinden geleni yapıyor ama olmuyor "ben atamıyorum" diyor. Bu elinde olan birşey değil. Elif'i diğerlerinden ekstra eleştiremiyorum. Sercan ve Cemal Can dışında diğerleri de alamadı. Oylama olarak bakarsak Elif diğerlerine göre daha riskli olabilir. Belki ilk defa finalde 4'lü de bir kadın yarışmacı olmadan da kalabilirler bu sene. Elif kazanmaktan başka çaresi olmadığı günlerde şuan" dedi.