Survivor Ekstra 7 Temmuz 2020 | Survivor Ekstra'da Semih Öztürk ve Murat Özarı arasında Sercan tartışması

Survivor Ekstra canlı yayınında Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerde yaşanan gelişmeler masaya yatırıldı. Survivor'da elema potasına bu hafta Sercan, Yasin ve Berkan çıktı. Adaya veda eden isim ise Sercan oldu. Sercan Yıldırım'ın elenmesi Survivor Ekstra stüdyosunda tartışıldı. Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk ve Murat Özarı arasında Sercan konusunda anlaşmazlık yaşandı. İşte ekrana yansıyan anlar

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2020 09:44
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 12:26

Semih Öztürk Survivor Sercan'ın elenmesinin ardından Murat Özarı'ya 'duaların kabul oldu" dedi. Özarı, Semih Öztürk'ün bu cümlesine tepki göstererek "ne demek duaların kabul oldu? Böyle provokatörlük olmaz." cümlelerini kullandı.

Murat Özarı'nın tepkisine karşılık Öztürk, "Sen bana Sercan'ın fanı diyordun ben de dürüst şekilde söylüyorum Sercan'ın gitmesini istemiyordum" dedi.

İkili arasında yaşanan anlaşmazlık ekranlara yansıdı. Özarı son olarak "Ben Survivor'da alnının teriyle yarışan ve emek veren bütün yarışmacılar giderse ben seviniyorum diye bir şey olamaz, benim öyle bir vicdanım yok ben burada Sercan'a şiir yazdım" dedi.