Survivor Ekstra 7 Temmuz 2020 |Semih Öztürk: En iyi yarışmacılardan biri olarak adını altın harflerle yazdırdı

Semih Öztürk, Survivor Ekstra stüdyosunda Sercan Yıldırım'ın elenmesinin ardından tespitlerini paylaştı. Öztürk, "Sercan Yıldırım gibi iyi yarışmacılar tabi kii Survivor tarihinde gelmiştir ama  Sercan Survivor tarihindeki en iyi yarışmacılardan biri olarak adını altın harflerle Survivor 2020'ye yazdırdı. Survivor tarihine de yazdırdı" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2020 10:11
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 12:25

Survivor'da bu hafta yine nefesleri kesen bir eleme heyecanı yaşandı. SMS oyları sonucunda bu hafta adaya veda eden isim Sercan Yıldırım oldu. Survivor Sercan'ın elenmesinin ardından Semih Öztürk bu konudaki tespitlerini izleyicilere aktardı.

Semih Öztürk, "Sercan Yıldırım gibi iyi yarışmacılar tabi kii Survivor tarihinde gelmiştir ama  Sercan Survivor tarihindeki en iyi yarışmacılardan biri olarak adını altın harflerle Survivor 2020'ye yazdırdı. Survivor tarihine de yazdırdı" ifadelerini kullandı.

Böyle bir başarının önünde eğilmek lazım diyen Semih Öztürk, Sercan'ın SMS'i azmış o yüzden birşey söyleyemiyor." dedi. Sercan Yıldırım'ın SMS'lerinin neden az olduğu konusuna da değinen Öztürk düşüncelerini aktardı.