Survivor Ekstra 7 Temmuz 2020 | Murat Özarı'dan Sercan yorumu: Sercan adaya veda ederken iz bıraktı

Survivor 2020'ye bu hafta veda eden isim Sercan Yıldırım oldu. Survivor Ekstra yorumcularından Murat Özarı, yaşanan elemeye dair görüş ve düşüncelerini Survivor Ekstra stüdyosunda izleyicilerle paylaştı. Survivor Sercan'ın elenmesinin ardından yazdığı bir şiiri canlı yayında okuyan Özarı, "Adaya veda eden tüm yarışmacılar için üzülüyoruz, Sercan için de şuan üzgünüz. Sercan veda ederken iz bıraktı. Survivor'da iz bırakmak çok önemli" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2020 13:09
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 13:11

Survivor Ekstra canlı yayınında yorumculardan Murat Özarı, Survivor'da bu hafta Sercan Yıldırım'ın elenmesi hakkında konuştu. Özarı, "Sercan Survivor'a veda erken iz bıraktı bu çok önemli. Sercan, biraz geç kaldı, treni kaçırdı. Büyük SMS'den önce eğer Sercan bu başarıları elde etmiş olsaydı belki de büyük SMS'de oyları daha da fazla olacaktı" cümlelerini kullandı.

Ayrıca Özarı, Survivor'da performans ve başarı göstermek çok mühim ama burada ne ortaya çıktı? Survivor'da herşeyin olması gerektiği... İzleyiciler sadece performansa ya da sadece fiziğe oy vermiyorlar." dedi.