Survivor Ekstra 14 Temmuz 2020 | Semih Öztürk: Son dönemdeki performansı şampiyonluğa taşıdı

Survivor 2020'nin bu yılki şampiyonu gelen SMS oylarıyla Survivor Cemal Can oldu. Türkiye'nin nefesini tutarak izlediği müthiş final hakkında Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk, değerlendirmelerini paylaştı. Cemal Can'ın şampiyonluğu hakkında detaylı tespitlerde bulunan Öztürk, "Ben Barış'ı daha önde görüyordum SMS olarak ama Cemal Can'ın son dönemde yapmış olduğu performans başarıları onu şampiyonluğa taşıdı. Bunu çok net söyleyebilirim." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 10:02
Değiştirme Tarihi: 15.07.2020 10:02

Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk, dün geceye damga vuran Survivor finali hakkında konuştu. Cemal Can'ın şampiyonluğunu değerlendiren Semih Öztürk, "Ben Barış'ı daha önde görüyordum SMS olarak ama Cemal Can'ın son dönemde yapmış olduğu performans başarıları onu şampiyonluğa taşıdı. Bunu çok net söyleyebilirim. Ayrıca elenen eski yarışmacılarının bir çoğu Cemal Can'ın şampiyon olması yönünde beyanatta bulundu. Elenen yarışmacılarınında birer kitlesi var. O kitleler birleşince çıp gibi büyüyor. Elenen yarışmacılar da Cemal Can'a çok büyük destek oldu." cümlelerini kullandı.

Öte yandan Semih Öztürk, "Ben bireysel olarak Barış'ın kitlesini büyük görüyorum. Barış'ın kitlesinin bireysel kişi olarak birden fazla oy attığına inanıyorum." dedi.