Survivor Ekstra 11 Temmuz 2020 | Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk: Şampiyonun ayak seslerini duyuyorum

Survivor Ekstra canlı yayınında, Semih Öztürk Cemal Can'ın dokunulmazlık oyunundaki performansını değerlendirerek önemli tespitlerde bulundu. Öztürk, Survivor Cemal Can için, "Cemal Can'ın cephanesi daha dolu geliyor. Burada göstermiş olduğu başarıdan dolayı zaten ciddi bir kamuoyu oluştu bir takdir topladı. Şampiyonun ayak seslerini duyuyorum" ifadelerini kullandı. 


Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 09:38
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 09:38

Survivor Ekstra canlı yayında değerlendirmelerini izleyicilere aktaran Semih Öztürk "İlk yarı finalistimizi kutlayabiliriz o isim de Cemal Can Canseven... Cemal Can kesinlikle finale gelecek, yarı finale kesin geliyor artık. " dedi.

Öztürk Survivor Ekstra canlı yayınında, "Cemal Can kazanamasada elenmezdi ama Cemal Can'ın dokunulmazlığı kazanmaya ihtiyacı varmıydı yoktu diyemeyiz neden derseniz Cemal Can'ın destekçileri Cemal Can'a ekstra bir SMS atmamış olacak ki bu çok kıymetli birşey. Cemal Can'a atacakları oyu yarı finale ve finale saklayacak. O yüzden Cemal Can'ın cephanesi daha dolu geliyor. Burada göstermiş olduğu başarıdan dolayı zaten ciddi bir kamuoyu oluştu bir takdir topladı. Şampiyonun ayak seslerini duyuyorum" ifadelerini kullandı.