Survivor Ekstra 11 Temmuz 2020 | Survivor Ekstra stüdyosunda Berkan ve Yasin arasındaki durum değerlendirildi

Survivor Ekstra stüdyosunda Furkan Dede, Berkan ve Yasin arasındaki durumu nasıl değerlendirirsiniz? sorusunu sordu. Survivor Eksta yorumcuları Survivor Berkan ve Survivor Yasin hakkındaki değerlendirmelerini paylaştı. Berkan ve Yasin 3. ve 4.'lük mücadelesi mi verir yoksa 1. ve 2.'liğe adım atabilirler mi sorusu üzerine de Survivor Ekstra yorumcuları dikkat çeken cevaplar verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 11:27
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 11:33

Nefesler tutuldu. Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerin finaline çok az bir zaman kaldı. Survivor'da yaşanan gelişmelerin masaya yatırıldığı Survivor Ekstra'da Berkan ve Yasin arasındaki durumu değerlendirdi. 

Furkan Dede'nin canlı yayında üçüncülük ve dördüncülük tahminlerini sorması üzerine Survivor Ekstra yorumcuları Sema Aydemir, Semih Öztürk ve Murat Özarı dikkat çeken yanıtlar verdi.

Sema Aydemir, "bence Berkan üçüncü Yasin dördüncü olur" yorumunda bulunurkan Murat Özarı'da tahminlerini izleyicilerle paylaşarak "bence üçüncü Yasin, dördüncü Berkan olur" dedi.

Semih Öztürk ise üçüncülük dördüncülük tahminleri için "Yasin'in Berkan'ı geçebileceğini düşünüyorum bende" cümlelerimi kullandı.