Survivor Ekstra 11 Temmuz 2020 | Murat Özarı'dan Cemal Can yorumu: Dört dörtlük bir adam!

Survivor'da mücadeleler dün gece tam anlamıyla nefes kesti. Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı, yaşanan mücadele ile ilgili görüşlerini paylaştı. Dokunulmazlığı alan Cemal Can hakkında konuşan Özarı, "Birisi vardı ki o da Cemal Can. O yine duygulandı, yine ağladı ve yine sonda muhteşem konuştu. Bir adama her şey bu kadar yakışır mı? Adamın ağlaması bile güzel. Dört dörtlük bir adam. Ben bu adamı alkışlıyorum." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 09:23
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 09:23

Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerin finaline çok az bir zaman kaldı. Dün gece yine nefeslerin tutulduğu anlar ekranlara yansıdı. Dokunulmazlık oyununu Survivor Cemal Can kazandı. Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı yaşananları değerlendirdi.

Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı, "Öncelikle 4 yarışmacıyı da yğrekten alkışlıyorum. İnsan üstü performanslar gösterdiler canlı yayında... İnanılmaz şeyler yaptılar. Bitmediler, tükenmediler. Gerçekten bu gece Survivor'un hakkını buralara kadar nasıl geldiklerinin hakkını verdiler." dedi.

Özarı ayrıca ama birisi vardı diyerek başlayarak şu sözleri söyledi, " Birisi vardı ki o da Cemal Can. O yine duygulandı, yine ağladı ve yine sonda muhteşem konuştu. Bir adama her şey bu kadar yakışır mı? Adamın ağlaması bile güzel. Dört dörtlük bir adam. Ben bu adamı alkışlıyorum. Adam coştukça coştu. Bu gece de neler yaptı." dedi.