Survivor'daki duygusal veda... 'Atışları başarılı olabilseydi kaderi böyle olmayacaktı'

Survivor 20 Nisan Salı günü ekranlara gelen son bölümünde kritik bir eleme yaşandı. Adaya veda eden isim gönüllüler takımı yarışmacısı Reşat oldu. Reşat'ın duygusal vedası, başta takım arkadaşları olmak üzere ekran başındakileri de bir hayli duygulandırdı. Survivor ardınan ekranlara gelen Survivor Ekstra'da da ilk konu, Reşat'ın vedasıydı. Survivor Ekstra yorumcuları bu elemeyle ilgili ilk olarak bakın neler söyledi?

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 09:36
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 09:36

İşte Yorumcuların açıklamaları: 

Murat Özarı: Gerçek performansını bir türlü ortaya koyamadı. Veda ederken de bizi çok duygulandırdı. Reşat Survivor'a geldi ve kimseyi kırmadan, kimseyi rencide etmeden gitti. Karadeniz'in gururu oldu. 

Semih Öztürk: Reşat'a geçmiş olsun diyelim. Reşat'ın elenmesinin birtakım sebepleri var. Son iki haftadır neredeyse 1 oyun bile alamaması. Reşat önceden de çok çok iyi bir yarışmacı değildi. Reşat performans olarak elendi diyebiliriz. 

Sema Aydemir: Reşat'a çok üzüldüm. En içten, en hisli gidişti. Hislerini tam olarak yansıttığını düşünüyorum bu sefer. Ne kadar istediğini ne kadar hak ettiğini gösterdi. Reşat bence profesyonel İsmail Balaban ile koşabiliyorsa gerçekten iyisindir. Atışlarında başarılı olabilseydi kaderi böyle olmayacaktı bence.