Survivor Cemal Can - Survivor Sercan eşleşmesini doğru buluyor musunuz? Uzun uzun konuşuldu

Survivor'da yeni dönemin ilk ödül oyunu için yarışmacılar parkurdaydı. Oyunu, kırmızı takım 10'a 5'lik skorla kazanmayı bildi. Survivor Ekstra masasında, ödül oyunu ve takım kaptanlar Sercan ile Cemal Can'ın karşılaşmaları masaya yatırıldı. Yorumcular ayrıca Cemal Can'ın kaptanlığıyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Yorumculardan Murat Özarı ve Semih Öztürk'ün, Cemal Can ile ilgili düşünceleri birbirinden farklı oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 09:25
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 09:25

Murat Özarı, dünkü oyunda karşı takımın kaptanı Sercan ile eşleşen ve oyunu kaybeden Cemal Can'ın arkasında durarak, Cemal Can'ı yabana atamazsın. Cemal Can bugüne kadar neler başardı. Sercan'dan çok geride olduğunu düşünmüyorum. Sercan'ın Yasin ile Ardahan'a yenileceğini düşünür müydünüz? Bu işler belli olmuyor. Ben Sercan'ın bütün oyunları kazanacağını düşünüyordum. Günü gününe uymuyor. Cemal Can kaptan olmak için öyle bir konsantre oldu ki, Yunus Emre'yi 5-0 oldu. En büyük hayali kaptan olup Nisa'yı almaktı." dedi.

Sema Aydemir ise Cemal Can'ın kaptanlığıyla ilgili, "Cemal Can yüzde 100 başarılı kaptanlıkta. Hedefi, istediği arkadaşlarını yanına almaktı." ifadelerini kullandı.