Survivor Aşkım'ın elenişi Parviz'in şok vedasını hatırlattı! Survivor Ekstra'da dikkat çeken sözler

Survivor'da Aşkım'ın elendiği konseyde yaşananlara tepki gösteren Aycan, bundan sonra hiçbir stratejiye dahil olmayacağını dile getirip, strateji fikrini ilk ortaya atan Mert Öcal'a sert sözlerle yüklendi. Mert'in olduğu grupla konuşan Elif ise, konuşulanları Aycan'a anlatıp, neler yaşandığını Aycan ile birlikte konuştu. İkili arasındaki bu konuşmada Aycan, "Geçende de strateji yapmıştı, onda da patlamıştık" ifadelerini kullandı. Elif ile Aycan arasında geçen bu konuşma, Survivor Ekstra canlı yayınında gündeme getirildi.

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2020 11:43
Değiştirme Tarihi: 07.05.2020 11:43

Semih Öztürk, haftalar önce sürpriz bir şekilde elenen Parviz'in elendiği konsey öncesinde stratejiyi Mert Öcal'n yaptığını ve Aycan'ın bu sözleriyle de olayın kanıtlanmış olduğunu iddia etti.

Semih Öztürk'ün açıklamaları şu şekilde: 

Gençliğimden itibaren hayatım neyle mücadele etmekle geçti biliyor musunuz? Öngörülerimden ve tahminlerimden dolayı saldırılarla mücadele etmekle geçti. Başkalarının görememesi benim sorunum değil. Ben sadece öngörüde bulunuyorum. Aycan ne diyor, 'Daha önce de Mert'e güvenerek strateji yaptık amaa orada da patladı' 

Hangi strateji bu? Ne zaman patladı? Parviz'i hatırlıyoruz. Herkesin canı sıkıldı. Herkes dedi ki, 'Kızlar örgütlenerek yaptırdı' Ben de dedim ki, Mert yaptırdı.