Sosyal medyanın çok konuştuğu görüntüyle ilgili Survivor Ekstra'da ilginç yorumlar

Survivor'da takımlar kırmızı ve mavi olmak üzere ikiye ayrıldı. Daha önce gönüllüler takımında yer alan ancak şu an Survivor kırmızı takım kadrosunda ter döken Survivor Berkan, bir önceki günkü takım arkadaşları olan Mavi takımın yanına gidip sohbet etmek istedi. Berkan'ı 'Şu anda müsait değiliz' diyerek geri çeviren Evrim'in bu sözleri sosyal medyaya damga vururken, Survivor Ekstra yorumcuları tarafından da canlı yayında masaya yatırıldı. Üç yorumcunun da düşünceleri bir hayli farklıydı. İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 10:15
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 10:15

Survivor Berkan ile Survivor Evrim arasındaki konuşmaya dair Survivor Ekstra yorumcularının yorumları şu şekilde:

Survivor Ekstra Murat Özarı: Ben bir futbol takımıyım. Maçtan bir gün önce toplanmışız, konuşuyoruz. O anda soyunma odasının kapısı çalıyor, rakip takımdan Hüsamettin. Bir dakika kardeşim, biz toplantı yapıyoruz' dersin. Ben burada bir şey görmedim

Survivor Ekstra Sema Aydemir: Biz de spor yaptık yıllarca. Arkadaşlarımın dışında Fenerbahçe, Beşiktaş'ın otelindeydim. Sabah birlitke yarışacaktık. Bu kişisel tercihtir. Ya da ben yarışta önüme bakarım dersin. Berkan da böyle bakıyor oraya. Cemal Can çok güzel bir şey söylüyor, 'Biz arkadaşız burada' diye. Berkan da dünkü takım arkadaşlarının yanına gidiyor. İki takımda da bir sıkıntı yok burada. 

Survivor Ekstra Semih Öztürk: Barakada uyanan kişiler gönüllüler takımı, çardakta takılan kişiler gönüllüler takımı. Ersin'in çardağına, 'Buraya izin almadan oturmayın' yazılmıştı. Sercan bu takımın kaptanı ama, Sercan toplantılarını Mert'in kurduğu barakada yapıyor. Yani aslında o adanın ilk sahipleri ünlüler takıma olmasına rağme, ki 3 tane temsilcisi adada. Toplantılarını resmi barakada yapıyorlar. Bu çok şey anlatıyor bize. Berkan ve Barış, Mert'in barakasında yapıyor toplantıyı. Ben yarışıyor olsaydım ünlüler takımında, ne Ersin'in yaptığı çok rahat zaman geçirebilirlerdi, ne de barakada öyle at koşturabilirlerdi. 

"DÜN EVRİM'i ÖVÜYORDUM"

Evrim'e gelecek olursak, şampiyon olma ihtimali çok zor. Neden biliyor musunuz? İstenmediği takımın bile hakkını korumaya çalışıyor. Dün ben Evrim'i övüyordum burada. Kız bugün diyor ki, 'Biz de güven var, bizde sadakat var' Senin biz dediğin kavramın içinde sen yoksun ki, seni almadılar. Evrim bu tavırlarından dolayı şampiyonluktan çok uzak.