Yayınlanma Tarihi: 07.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 09.05.2019

Sert eleştiri: Sana ne Seda! Her şeyin altından çıkıyor, her şeye karışıyor!

Hikmet, Okay ve Sabriye potası sonrası, "Sabriye'nin karşısına beni çıkarın" dedi. Hikmet'in bu sözleri sonrası Seda, takım arkadaşına böyle bir şeye gerek olmadığını söylerek onu savundu. Survivor Ekstra yorumcularından Nagihan Karadere ise, Seda'nın bu olaya dahil olmasını sert sözlerle eleştirdiNagihan'ın sözleri şu şekilde:

Ben o sahneyi izleyince şöyle bir gülmek istedim de gülemedim, çok komik yani çünkü Hikmet gibi biri daha Survivor'da zayıf yarışmacılar varken kızlara ne demişti, hatırlayalım. "Eğer olur da beni pootaya çıkarırsanız, size bu adayı zindan ederim" demişti. BU lafı diyen birisi gönüllü olarak Sabriye'nin karşısına çıkacak. Biz burada ne izliyoruz? Survivor izliyoruz. Biz enine boyuna onun ağzından bir kelimeyi dahi acaba ne söylemiştir, ne yapmıştır diye düşünürken. 

"BURNUNU HER ŞEYE SOKUYOR"

Ortaya bir şey atıyor çünkü en yakın arkadaşı Seda her şeyin altından çıkıyor. Burnunu her şeye sokuyor, haddi olsun olmasın. Ben eleştirmek istemiyorum ama bu çocuğun hiçbir suçuı yok mu? Her şeyde bunları haklı çıkarmya çalışıyor. Bora birine bir şey yapıyor, Seda oradan çıkıyor. Hikmet birine bir şey diyiyor oradan Seda çıkıyor. Sana ne Seda! Seni ilgilendiren bir durum yok.