Yayınlanma Tarihi: 30.04.2019 | Değiştirme Tarihi: 30.04.2019

Sert eleştiri: Şampiyon olmak istiyorsa oynamak için can atacak kaçmak için değil

Survivor Ekstra'da kazandığı oyun sonrası doktora giden Atakan'a Semih Öztürk'ten eleştiri geldi. Öte yandan Nagihan Karadere, Yusuf ve Atakan'a ilişkin önemli bir bilgiyi canlı yayında paylaştı. İşte yorumcuların açıklamaları

Nagihan Karadere: Hikmet'ten korkuyor diyeceğim ama bugünkü oyunu hem Yusuf aldı hem de Atakan aldı. Hatta bir ilktir, Atakan ile Yusuf Hikmet'ten aynı anda oyun aldılar. Şöyle bir şey var, aslında oyunu oynadı, oyun da aldı. Kaybetmiş olsa oyundan kaçıyor diyebiliriz ama Atakan oyunu aldıktan sonra rahatsızlığı nüksediyor diye düşünüyorum. 

Semih Öztürk: Bora'nın iddiası şu; Kırk yılın başındabir oyun aldı, o imajını çizdirmemek için aldı oyunu kaçtı... Nagihan senin ayağına kan oturmuştu, sen o şekilde oyuna çıkmıştın. Atakan şampiyon olmak istiyor mu? İstiyorsa oynamak için can atacak, kaçmak için değil. 

Furkan Dede: Atakan'ın çok ciddi şekilde şampiyonluğuna kilitlendiğini görümüyorum. 

Nagihan Karadere: Zırt pırt hastaneye gitmesi, devamlı doktor kontrolünde olması. Parkurda canavar gibi, çıkıp sayı da alıyorsun. Ben kör topal parkurdayken bile hiçbir şekilde doktora gideyim demedim. Parmağımın kapsülü yırtıldığında hastane gördüm. Ben yapamam yani, benim yapımda da yok. Atakan alıştı, kafasını topluyor tekrardan geriye dönüyor. Belki oraya gittiğinde tekrar geri döndüğünde kendini daha iyi hissediyor.