Semih Öztürk, Survivor Nisa için sorumluluklarını yerine getirmiyor açıklamasında bulundu

Semih Öztürk, Survivor Nisa hakkındaki düşüncelerini izleyicilere aktardı. Seyircilerden gelen; "Yarın Nisa ben oynamak istemiyorum deyip, dokunulmazlığı kaybeder ve 1 kişi de elenirse o zaman ne olacak" sorusunu Furkan Dede'nin canlı yayında Semih Öztürk'e aktarması üzerine Öztürk; Nisa sorumluluklarını yerine getirmiyor, benim haddim değil ama yaptığı hareketler diskalifiyeye mahal verecek hareketler" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2020 09:58
Değiştirme Tarihi: 17.05.2020 10:15

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında yaşananların ele alındığı ve değerlendirildiği Survivor Ekstra canlı yayınında Semih Öztürk'ten çok konuşulacak bir Nisa açıklaması geldi.

Furkan Dede'nin seyircilerden gelen sorulardan Yarın Nisa ben oynamak istemiyorum deyip takımı dokunulmazlığı kaybederse ve 1 kişi elenirse o zaman ne olacak? sorusunu Öztürk'e yöneltmesi üzerine çok çarpıcı cevaplar geldi.

Semih Öztürk bu sorunun yanıtı olarak; "Mesele şu ki Nisa sorumluluklarını yerine getirmiyor. Biz yıllarca nediskalifiyeler gördük, ilk defa böyle bir olay görüyoruz. Benim haddim de değil ama yaptığı hareketler diskalifiyeye mahal verecek hareketler" dedi.