Yayınlanma Tarihi: 16.04.2019 | Değiştirme Tarihi: 16.04.2019

Semih Öztürk: Size üç isim veriyorum! 2015 All star sezonunda...

Semih Öztürk, Survivor'da inişli çıkışlı performans sergileyen Emre için önemli benzetmelerde bulundu. Emre'nin psikolojisini anlamak adına geçmiş 3 Survivor'da ilk elenen isimleri hatırlatan Semih Öztürk, bu isimlerin haksız yere elendiğini söyledi.İşte Semih Öztürk'ün açıklamaları

"Şimdi size 3 isim vereceğim. 3 isimi de yakından tanıyorum, onların psikolojilerini anlatmak istiyorum. 2015 All star sezonunda ilk elenen isim kimdir? Duygu Çetinkaya... Yakından tanıyorum. Fulya, biliyorsunuz... İlk elenen... Kader, bu sene ilk elenen... Üçünün de farklı bir psikolojisi var. Selam verdiğin zaman zannediyorlar ki, karşısındaki kişinin konseydeki o elenme anlarını hatırladığını zannediyorlar. Onu bir ayıp gibi taşıyorlar. Ondan hala çıkamamışlar, o ilk elenenler. Üçü de bence haksız yere elendi. 

"TALİHSİZ ŞEKİLDE ELENDİ ÜZERİNDEN ATAMADI"

Şimdi Emre'ye geleceğim... Emre de talihsiz şekilde elenenlerden biriydi ve bunu hiçbir zaman atamadı çocuk. Emre'nin bu seneki psikoloji de o, ikinci bir şans verildi Emre'ye... Emre'ye neden önde gelmek istiyor biliyor musunuz? 'Ben önde gelmeliyim ki, ne yapıp edip bir şekilde kazanmalıyım, kazanamazsım beni elecekler korkusu var' Survivor'a karşı çok fazla çekingenliği var.