Semih Öztürk: Dün söylediğim şeyleri tekrarlıyorum, bugün Yunanlardan duyuyoruz!

Yayınlanma Tarihi: 21.05.2019 10:04 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2019 10:04

Afroditi ile Nikos dün bir araya gelip, takımdaki dengeleri Seda - Bora - Hikmet üçlüsünün dördüğünü düşündüklerini dile getirdi. Afroditi ile Nikos aralarında geçen bu konuşmayla ilgili Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk çarpıcı yorumlarda bulundu.

İşte Semih'in açıklamalarından öne çıkanlar

Seda'yı tebrik ediyorum  takdir de ediyorum. Şimdiye kadar farklı söylemlerdeydiler. Bugün ilk kez çıkmak istemediğini söyledi. Korkabilir, çıkmak istemebilir. Seda'ya kızdığım şu, kendi çıkmak istemiyor. Afroditi'yi ateşe atıyor. 

Nikos ile Afroditi'nin dertleşme anını görüyoruz. Diyor ki Nikos, 'Hep bir planları var Türklerin, devamlı bir plan içerisindeler. Beni sokacaklardı potaya, Hikmet gidince vazgeçtiler. Afroditi de diyor ki, 'Türkler kendilerinde yönetme yetkisi var zannediyorlar' 

Dün ben bir ifadede bulundum. Hikmet-Bora ve Seda... Kendi hayallerini yaşamaya gitmişler. Dün söylediğim şeyleri tekrarlıyorum, bugün Yunanlardan duyuyoruz bunları. Zerre kadar umurlarında değil, Okay'mış, Yusuf'muş Atakanmış Sabriye'ymiş. Bir çöp kadar değerleri yok gözlerinde bu yarışmacıların. Onlar üçü planlarını yapmışlar, ne olursa olsun biz Kıbrıs'a gidelim. Bunu da söyleyebilirler, bu bir strateji olabilir ben bunlara kızmıyorum ama bize farklı şekilde bize lanse ettiler ya. Okay'a bir kumpas kurdular ya Sabriye'nin önüne atıp. Şimdi de bu dörtlü yaptı operasyonu (Nikos-Kyriakos-Afroditi) Bu işi 3'ü yaptı ya şimdi Afroditicim senin başına gelince mi rahatsız oldun.