Yayınlanma Tarihi: 30.04.2019 | Değiştirme Tarihi: 30.04.2019

Semih Öztürk çok net açıkladı: 21 yaşında...

Emre'nin kendisini geliştirmek amacıyla artık güçlüleri seçme kararı alması takımda tepki topladı. Survivor Ekstra'da bu durum Semih Öztürk tarafından ele alındı. Öztürk, çarpıcı bir yorum yaparak durumu çok net özetledi.İşte Semih'in yorumları:

Survivor'da en yetkin yaş skalası 26-27 diyebiliriz. Bu yaş grubundaki yarışmacılar başarılı olurlar çünkü vücutları artık oturmuştur. Kendi vücutlarının bilincindediler ve karakterleri de oturmuştur. Bu tartışmaların yaşandığını biz her sene görüyoruz. Genç arkadaşlarda hep bir varlık mücadelesi, hep bir ispat çabası. 

"EMRE DEVAMLI HOR GÖRÜLEN, CİDDİYE ALINMAYAN BİRİ"

Emre, 21 yaşında. Büşra 21 yaşında, Sude 22 yaşında. Beyaz takımın yaş ortalaması 30'un üstü. Burada Sude'nin varoluş biçimini ele alacak olursak hep ablalarıyla abileriyle oldu. Büşra hep bir arada derede sıkışan bir Büşra gördük. Emre... Emre de devamlı hor görülen, arada bir ciddiye alınmayan ki çocuğun bugünkü patlaması 'ben cahil değilim, ben aptal değilim, beni ciddiye alacaksınız' bu yaşla alakalı işte. Diğer olgun kişiler kafa olarak daha iyi anlaştığı için onların o muhabbetleri çocukça geliyor. 

Emre'nin seçimi de yine ispat mücadelesinden geliyor. Ondan bunu açıklıyorum. Kendisi de söylüyor," Ben buraya gelirken söz verdim hep en güçlülerle yarışacağımı söyledim kendime. Hiçbir zaman kendimden düşük biriyle yarışmayacağım, böyle bir durum olursa da yarışmayı da kabul etmeyeceğim." Bu tarz açıklamaları var. Yani adamın hep bir ispat mücadelesi var, 'En güçlüyü yeneyim' diye.