Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.01.2021

Semih Öztürk, 'Bugünün en önemli olayı' deyip Survivor Ekstra'da bakın hangi ismi söyledi?

Survivor'da kim elendi? sorusu dün akşam itibariyle yanıtını buldu. Hem elemeyi hem de oyunu masaya yatıran Survivor Ekstra ekibi, Survivor yeni bölümünün ardından değerlendirmelerini yaptı. O isimlerden biri Survivor Ekstra'nın dikkat çeken isimlerinden Semih Öztürk oldu. Semih Öztürk, 10-9'a gönüllülerin kaybettiği oyun sonrası yaşanan eşleşme kriziyle ilgili çarpıcı bir tespitte bulundu. Semih'in bu sözleri, yorumculardan Sema Aydemir ile kısa bir tartışma yaşamasına neden oldu. İşte o anlar...İşte Semih Öztürk'ün sözleri

Bayrağa çıkıyor Poyraz ve Ayşe, Meryem ve İsmail'in karşısına çıkıyor ve kaybediyorlar.. Survivor'ın en önemli cilvesine geliyoruz, eşleşme krizi. İlk ayrılıklar nerede başladı? Eşleşmede. Ayşe'nin isyanı neye çıktı? Neden hep ben çıkıyorum, neden iyilerle hep ben eşleşiyorum dedi. Sonra Sancakay ile tartışmaya başladı. Oradan Hanzade geldi. Ayşe, 'Bakın ben tek tek konuşmak istiyorum kendimi ifade etmek istiyorum' dedi. 

Destekçi aradı kendine, bulamıyor. Nereye çeviriyor kafasını? Sola çeviriyor. Solda kim var? Poyraz. Poyraz'ın atışları çok iyi diyor, destek bekliyor. Ama Poyraz izliyor olayları, Poyraz akıllı giriyor olaylara. Sonrasında röportaja geliyoruz. Bir isim vericem: Aleyna. Bütün olayların arkasındaki isim Aleyna. İlk fragmandan beri gördüm. İlk bölüm yayınlandı, bitti. Fragmana uygun hareket ediyor.