Sema Aydemir Survivor kırmızı ve mavi takımları değerlendirdi: 10 oyun oynansa 6'ya 4 biter

Survivor mavi ve kırmızı takımları değerlendiren Survivor Ekstra yorumcularından Sema Aydemir, izlerken tahmin ettiği gibi takımların oluştuğunu ifade etti. Seçimlerin, kendisini şaşırtmadığını söyleyen Aydemir, Cemal Can ve dörtlüsünün böyle olmak istediklerini ve Cemal Can'ın bunu gizlemeyip dile de getirdiğini ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 10:16
Değiştirme Tarihi: 04.06.2020 10:16

Survivor kaptanlık oyunu sonrası, konseydeki ilk seçim hakkı kırmızı takım kaptanı Survivor Sercan'ın olmuştu. Sercan, ilk seçimini Elif'ten yana kullandı ve takımına dahil etti. Sema Aydemir bu anlarla ilgili düşüncelerini şöyle paylaştı. 'Elif'ten sonra Berkan'ı alacak dedim, tahminim doğru' çıktı.

Dünkü seçmelerde son ikiye kalan isim ise Survivor Barış ile Survivor Evrim olmuştu. Bu konuya da değinene Sema Aydemir, Barış'ın son ikiye kalan isimler arasında yer almasına biraz şaşırdığını ama çok da beklemediği bir şey olmadığını ifade etti. 

Takım kaptanları Cemal Can ile Sercan Yıldırım'a güvendiğini söyleyen Sema Aydemir, 10 yarıştan 6'sını kırmızı takımın, 4 yarışın da mavi takımın galibiyetiyle sonuçlanabileceğini öne sürdü.