Sema Aydemir: Survivor Evrim'in bu lafı söylemeden önce geçmişe dönüp bakması lazım

Survivor Evrim'in takımdaki erkeklerin daha çok çaba sarf etmeleri gerektiğini düşündüğünü söylemesi üzerine Survivor Ekstra'da Evrim'in bu sözleri tartışma yarattı. Sema Aydemir konuya ilişkin yorumlarını izleyiciler ile paylaştı. Aydemir; "Survivor Evrim ve Survivor Nisa'nın başarısı gözle görülüyor... Ancak Evrim'in bu lafı söylemeden önce geçmişe bakması lazım. Geçmişte bu erkekler gerçekten çok sayı kazandı" cümlelerini kurdu.

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2020 10:19
Değiştirme Tarihi: 31.05.2020 10:19

Survivor Evrim'in takımdaki erkeklerin daha çok çaba sarf etmeleri gerektiğini düşündüğünü söylemesi geceye adeta damga vurdu. Survivor Evrim'in söylediği bu sözler Survivor Ekstra stüdyosunda değerlendirildi. Furkan Dede, "Gönüllü kadın yarışmacıların elenme riskinin olmaması oyunda onları etkiliyor mu?" sorusunu Survivor Ekstra yorumcularına sordu. Sema Aydemir, Furkan Dede'nin bu sorusunu ve Survivor Evrim'in söylediği sözler hakkında açıklama yaptı.

Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir; " Elenme riskinin olmaması rahatlatır. Stresten dolayı çok oyun kaybettiğin oluyor. Stresle baş edemezsin. Survivor Evrim ve Survivor Nisa'nın başarısı gerçekten gözle görülüyor. Zaten hergün konuştuğumuz bir şey ama Evrim'in bu lafı söylemeden önce geçmişe dönüp bir bakması lazım. Geçmişte bu erkekler gerçekten çok sayı kazandı. Bu hafta bir şey yapamamış olabilirler. Her zaman iyi olamazlar. Şu an Evrim ve Nisa'da çok fazla yarışabiliyorlar" dedi.