Sema Aydemir bireysel sembol için konuştu: 1, 2 tamam ama 5 sembol tesadüf değildir

Survivor son bölümünde bireysel sembol oyunu mücadelesi vardı. Sembol finalinde birinci olacak ismi direkt olarak çeyrek finale taşıyacak olan bu semboller, final yolunda büyük bir öneme sahip. Dün ekranlara gelen Survivor'da, erkekler ve kadınların ayrı ayrı karşılaştığı oyunda kazanan isim Yasin ve Nisa oldu. Bu sonuçla Nisa 5 sembole sahip olurken, Yasin de 3. sembolünü almayı başardı. Haftaya oynanacak olan sembol finalinde büyük avantaja sahip olan bu yarışmacılar, Survivor Ekstra masasında değerlendirildi. Nisa'nın 5 sembolü için ayrı bir parantez açılırken, yarışmacıya yorumculardan övgü de vardı. 

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 10:24
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 10:24

İşte Survivor Ekstra yorumcularının bireysel semboller ile ilgili sözleri:

Survivor Ekstra Sema Aydemir: Sembol prestij meselesidir. 1, 2tamam ama 5 sembol tesadüf değildir. Bu Nisa'nın ayrıcalığıdır. Nisa'nın ne kadar işine yarayacak? Bence çeyrek finali rahat rahat görebilecek bir yarışmacı. Ama prestij açısından çok önemli bence. Yasin ile çok çekişmeli geçti, hatta Ardahan'a üzüldüm. İkisi de çok istekliydi. 

Survivor Ekstra Semih Öztürk: Kesinlikle prestijdir. Sema'nın dediklerine inanıyorum. Bence de elenmeyecek, son 8'e girecek. haftaya elemeden sonra olaağını varsayarsak, 1 kişi elense 10 kişi kalıyor. 2 elemeden kurtulmuş olacak sembolü kazanan kişi. Nisa ayarında bir yarışmacının son 8'e gireceğini kesinlikle inanıyorum. 

Survivor Ekstra Murat Özarı: Nisa'nın Ödüle Evrim'i götürürken çok güzel bir lafı var, 'Kadınlar aç kalmasın'. Anlamış ki, Evrim'in ona faydası var. Aycan ve Elif'le kim mücadele ediyor? Evrim ile kendisi. Evrim'i götürüyor ki, bir şeyler yesin, Elif ve Aycan'a mücadele edebilsin