Nisa'nın oyun alanındaki bu görüntüsüne Survivor Ekstra yorumcularından eleştiri

Survivor son bölümünde karşı karşıya gelen ünlüler ve gönüllüler takımı, Orman Evi ve pizza ödülü için Takım Oyunu'nda mücadele etti. Oyun esnasında Nisa'nın bir görüntüsü ise dikkatlerden kaçmadı. Nisa, mücadele esnasında takım arkadaşları parkura odaklanmışken o arkasını dönüp ormanlık alana baktı. Survivor Ekstra yorumcuları, Nisa'nın bu görüntüsünü canlı yayında değerlendirdi ve eleştiride bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2020 12:35
Değiştirme Tarihi: 14.05.2020 12:35

İşte Survivor Ekstra yorumcularının o açıklamaları: 

Sema Aydemir: Nisa'nın psikolojisinde sorunlar var bence. Suratı da asık, çok istekli görmedim. Oradan gelen duurumlara göre, canı isterse böyle canı istemezse böyle. Nisa'yı böyle görmek istemiyoruz. Nisa ya adapte olamadı ya da gerçekten kaldıramıyor artık. İnanılmaz zor gerçekten. İzleyenlere şöyle diyorum. İzlediğinizin 100 katını düşünün. O açlık, yaşadığınız şey öyle bir his ki... Ne olursa olsun oyun alanında Nisa'nın bu hareketleri olmuyor. Finale gideceğim diyorsa bundan kurtulması lazım. 

Murat Özarı: Bu filmi çok izledik, Survivor başladığından beri bu filmi izliyoruz. Nisa'Nın bu huyu var ama gidiyor oyunları kazanıyor. Arkadaşlarıyla birlikte eğlence varken bambaşka bir Nisa görüyoruz. Nisa'nın bu hareketleri Nisa'ya zarar vermiyor. 

Semih Öztürk: Nisa'ya zarar vermiyor dedi Murat abi. Bence de sevenleri açısından zarar vermiyor. Şampiyonu SMS'ler belirleyecekse bence de zarar vermiyor ama fayda da sağlamıyor. Başkaları şampiyonluk yollarında her hafta birer tuğla eklerken o Nisa'nın hiçbir şey ekleyemediğini söyleyebilirim. Bu hareketleri yapmadan önce şampiyon olabilir diyordum. Şimdi hiçbir yorumcunun ağzından duyamıyorum bunları.