Murat Özarı Survivor Ekstra'da değerlendirdi: İki takım arasında kadınlar kırılma noktası

Survivor Ekstra stüdyosunda bu hafta Survivor Ünlüler-Gönüllülerde Dokunulmazlık oyunu sırasında yaşananlar değerlendirildi. Furkan Dede, "Özellikle Survivor Nisa ve Survivor Evrim'i tebrik ederim. İkisi de 4'te 3 yapıyor." dedi. Furkan Dede, "Gönüllülerin kadın yarışmacıları ünlülerin kadın yarışmacıları üzerinde üstünlük kurdu mu?" sorusunu da Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı'ya yöneltti. Özarı; "Bunu düşünmeye bile gerek yok, inanılmaz üstünlük var... İki takım arasında kadınlar kırılma noktası" yanıtını verdi.

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2020 09:23
Değiştirme Tarihi: 31.05.2020 09:31

Survivor Ünlüler-Gönüllüler de yine heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu yaşandı. Survivor Ekstra canlı yayınında bu hafta dokunulmazlık oyununda yaşanan olaylar ele alındı. 

Furkan Dede'nin Gönüllülerin kadın yarışmacıları ünlülerin kadın yarışmacıları üzerinde üstünlük kurdu mu? sorusu üzerine Survivor Ekstra yorumcularından Murat Özarı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Murat Özarı; "Bunu düşünmeye bile gerek yok. İnanılmaz üstülük var. Bu üstünlük açıkça görülüyor. 3 dokunulmazlığıda ünlüler kaybetti. Kaybederken de kadınlar hep ön planda... Gönüllülere bakacak olursak Gönüllülerde  Survivor Evrim ve Survivor Nisa 4'te 3 yaptı. Gönüllüler takımının erkekleri duruyor, kadınlar çalışıyot. Ünlüler takımında ise erkekler çalışıyor, kadınlar oturuyor. Tam tersi bir durum var. İki takım arasında kadınlar kırılma noktası" dedi.