Murat Özarı, dokunulmazlık oyununa damga vuran Survivor Nisa hakkında konuştu: Efsaneyi aramıza getirdiler

Survivor Ekstra Programı yorumcularından Murat Özarı, Dokunulmazlık Oyunu'nda 3'te 3 yapıp skorer isim olan ve geceye damgasını vuran Survivor Nisa hakkında çok önemli yorumlarda bulundu. Özarı; " Efsaneyi aramıza getirdiler" cümlesini kullandı. Özarı'nın yaptığı yorum Survivor Ekstra canlı yayınında tartışmalara sebep oldu.

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2020 09:22
Değiştirme Tarihi: 17.05.2020 09:23

Survivor Ekstra canlı yayınında Furkan Dede; "Murat Özarı'ya çok hak verdiğim bir yarışmacı var Nisa. Nisa bugün oyuna çıkıp 3'te 3 yaparak takımına en büyük desteği verdi. Neler söylemek istersininiz?" diye sordu.

Survivor'un en önemli oyunlarından Dokunulmaz Oyunu'nda 3'te 3 yapıp, oyunun en skorer ismi olan Survivor Nisa hakkında Murat Özarı, çok önemli değerlendirmelerde bulundu. Özarı; "Ben bu masada dedim ki Nisa'ya birşey olmaz. Hatta sana söyledim Furkan Dede. Dokunulmazlığı gelir oynar dedim ve geldi oynadı. Ben buradan Dominik'teki psikologları tebrik ediyorum. O psikologlar efsaneyi tekrar aramıza getirdiler" ifadelerini kullandı.

Murat Özarı'nın Nisan hakkındaki yorumları stüdyoda tartışmalara sebep oldu. Özarı; "Benim takımında Nisa olsun. 800 sene klinikte yatsın, geri gelsin." cümlelerini de sözlerine ekledi.