Murat Özarı'dan Survivor Ekstra'da Mavi takım için ilginç benzetme

Murat Özarı, Survivor Ekstra canlı yayınında yeni takımları değerlendirdi. Yeni favorisinin mavi takım olduğunu söyleyen Murat Özarı, Cemal Can, Sercan ve Yasin için de ilginç bir benzetmede bulundu. Kırmızı takım için de konuşan Murat Özarı, son oyunda Barış'ın performansının iyi olduğunu Berkan ve Elif'in de ona destek olursa bu takımın da çok güçlü hale geleceğini ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2020 10:04
Değiştirme Tarihi: 03.07.2020 10:04

İşte Murat Özarı'nın takımlar hakkındaki yorumları:

Ben baktığım zaman burada Cemal Can son günlerin en formda isimlerinden biri değil mi? Tüm kaptanlıkları topluyor. Demek ki Cemal Can çok güçlü bir isim değil mi? Sercan'ı da yanına koyunca tahinle pekmez olur, ekmekli kadayıf olur. Cemal Can ile Sercan'ın birleşmesi inanılmaz bir şey. İkisini yan yana getirmek çok zor bir şey. Yasin tam bir joker, hangi takıma koyarsan gaz verirsen, geldiği takımı doldurabiliyor, faydalı oluyor. Cemal Can ile Sercan ikilisin ekmekle kadayıf derken, Yasin'e de kaymak diyelim. 

Kırmızı takım 3'lüsü Cemal Can ve Sercan 2'lisini geeçemez. Berkan ile Elif iyi başlayamadılar. Barış çıktı ama Barış tek başına bunlarla baş edemez. Elif ile Berkan'ın da destek olması lazım. Destek olurlarsa bu takım da güçlü takım. Bundan sonraki yarışmalarda benim favorim mavi takımdır. Kırmızı takımda mükemmel bir performans koyan Barış'a Berkan ile Elif'in de destek olması lazım.