Murat Özarı'dan Survivor Ekstra canlı yayınında dikkat çeken yorum

Survivor Ekstra yorumcularından Murat Özarı, canlı yayında Survivor Ardahan ve Survivor Yunus Emre arasında yaşanan gerilimi masaya yatırdı. Murat Özarı; "Mikrofona vurmak nedir ya?, Acun'da zaten söyledi neden vuruyorsun kardeşim diye... Sen her seferinde gelip mikrofona vuramazsın. Ben Ardahan'ın çok seviyorum ama yapmaması gerekirdi" dedi. Murat Özarı Yunus Emre için de "Sen gidip adama benim de vurasım geliyor" dersen bu sefer Ardahan'da delirir" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 10:34
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 10:41

Murat Özarı, Survivor Ekstra stüdyosunda dokunulmazlık oyunununda yaşananları değerlendirdi. Dokunulmazlık oyunu sırasında Yunus Emre ve Ardahan arasında yaşanan gerginliği eleştiren Murat Özarı; Ardahan'ın mikrofona vurmasına tepki gösterdi. Özarı; "Mikrofona vurmak nedir ya?, Acun'da zaten söyledi neden vuruyorsun kardeşim diye... Sen her seferinde gelip mikrofona vuramazsın." cümlelerini kullandı.

Murat Özarı, Survivor Yunus Emre'nin tavrına ilişkin ise; Bir şeylere vurasın geliyorsa git tahtaya vur, git kafanı duvara vur. Ne oldu da millete vurmak istiyorsun. Sen adama benim de vurasım geliyor dersen, Ardahan'da bir anda delirir. Olay iyice gerildi. İkisi birbirinin üzerine yürüyor." ifadelerini kullandı. İşte Murat Özarı'nın Survivor Ekstra canlı yayınında dikkatleri çeken o yorumu.