Furkan Dede'den Nisa'ya övgü dolu sözler: Bunu ancak film sahnesinde bu kadar detaylı yaparlar

Furkan Dede Survivor Ekstra canlı yayınında Nisa'nın Cemal Can'ın ellerini boyadığı görüntüyü ekranlara yeniden getirdi. Furkan Dede; Nisa'yı tebrik ediyoruz. Böyle bir şey olabilir mi? Bu bir sanat... Bunu ancak film sahnesinde bu kadar detaylı yaparlar" ifadelerini kullandı ve Survivor Nisa'ya övgüler yağdırdı.

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 11:03
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 11:03

Survivor Ekstra'da Survivor Ünlüler-Gönüllülerde yaşanan gelişmeler konuşuldu. Furkan Dede, canlı yayında Survivor Nisa'nın Survivor Cemal Can'ın ellerini boyadığı anları değerlendirdi. Nisa'nın Cemal Can'ın ellerini boyadığı anlar herkesi çok şaşırtmıştı. Furkan Dede Survivor Ekstra stüdyosunda Survivor'da yaşanan bu anlara ilişkin görüşlerini paylaştı.

Furkan Dede; "Ben tebrik etmek istiyorum. Böyle bir şey olabilir mi? Herkesin Survivor'da kendine göre bir meziyeti var Nisa'nın da meziyet bu... Her iş gelir mi bir insanın elinden... Boyama, resim, marangozluk... Maşallah nasıl yetişmişse? Bunu ancak bir film sahnesinde bu kadar detaylı yaparlar. Nisa'yı çok tebrik ediyoruz" dedi.