Eleme anında gülen yarışmacıya canlı yayında eleştiri | Survivor Ekstra 27 Ocak 2021

Survivor son bölümünde adaya veda eden isim ünlüler takımına sonradan katılan Survivor Bahar Seviş oldu. Survivor Ekstra yorumcuları, bu elemeyi ve elemedeki bir ayrıntıyı canlı yayında gündeme getirdi. Survivor Ekstra yorumcuları bakın neler söyledi?

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2021 10:00
Değiştirme Tarihi: 27.01.2021 10:00

"ORADA GÜLMENİN ANLAMI YOK"

Murat Özarı:Bahar adada az kaldı ve kendini gösteremeden kimliğini ortaya koyamadan adaya veda etmek zorunda kaldı. Tabii, kaderde bu var, Survivor'da böyle şeyler olabiliyor. Survivor sürprizlerle dolu bir yarışma. O yüzden geliyorlar ve gidiyorlar. Yapacağımız bir şey yok. Bahar gitti, tabii ki üzüldük. İsmail Balaban Bahar'ın adını verdi ve Bahar'ın gitmesi onu çok üzdü. Onun adına üzüldük. İsmail onun gitmesini istemezdi. Burası da Survivor, birisinin adını söylemesi lazımdı. İsmail'in yanı sıra bir duygusal isim daha vardı; Duygu. Onun da ağlaması beni etkiledi. Bir de gülen vardı. Ağlayanları anlattık bir de gülenleri anlatalım. Gülen kimdi? Ayşe. Ayşe senin arkadaşın gitmedi diye seviniyor olabilirsin ama orada gülmenin anlamı yok. 

"KENDİNİ İFADE EDİP..."

Sema Aydemir: Ben çok üzüldüm. Niye üzüldüm? Survivor'da Kıbrıs'ın yeri çok ayrı. Bir hafta değil bir ay da olsa böyle. Aldığı kadar oyun alır, sonra kenara çekilir Bahar. Çok efsane bir yarışmacı değilsen, seni yazarlar ve gidersin. Kendini ifade edip oy alması gerekirdi. Biz Kıbrıs'tan birini ağırladık. 

"ELENMESİNİN SEBEBİ BU"

Semih Öztürk: Ünlüler 1 hafta içinde 3 tane arkadaşlarını kaybettiler. Cemal Hünal, Meryem Can ve Bahar Seviş. Bahar'ın gidişiyle ilgili konuşacak olursak; üzücü. Kız ne hayallerle oraya geliyor, şok oldu. Niye gitti biliyor musunuz? Geleli 2 hafta oldu. 8-9 gündür orada olduğunu varsayalım. Bir bölüm 3 saat. 20-30 saat arası TV'de gözüküyor mu? 20-30 saat arasında geçen sürede, 100 kelimesi yoktur. Elenmesinin sebebi de bu.