"Deniz oyununda kurbağalama yüzmeye çalışıyor"

Yayınlanma Tarihi: 10.03.2019 13:58 | Değiştirme Tarihi: 10.03.2019 13:58

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacıları arasında yüzücü olan Melisa, Survivor Ekstra yorumcularının eleştirisine maruz kaldı. Oyunlarda yüzme performansı ile öne çıkamayan yarışmacı, yanlış tekniği ile eleştirildi.

Melisa'nın yüzücü olmasının bir avantajı olmadığını düşünen Survivor Ekstra yorumcuları, su oyunlarında akla ilk Melisa'nın gelmesini eleştirdi. 

Furkan Dede Melisa ile ilgili: ''Melisa'nın yüzücülükteki başarısı şu an Survivor parkurlarında ortaya çıkabilecek bir şey değil'' dedi. ''Stilin kurbağalama olabilir ama karşılaştırırsak serbest yüzen daha hızlı yüzer, neden denizde kurbağa stili ile yüzüyor?'' sorusunu yönelten Semih'e Nagihan: ''Ana branşı o olduğu için enerjisini parkura harcıyor olabilir'' dedi. 

''Estetik olarak iyi atlamaya çalışıyor''

Furkan Dede, Melisa'nın yüzüşü ile ilgili yaptığı yorumlarda ''Estetik olarak iyi atlamaya çalışıyor ama Survivor'da böyle bir şey yok, Allah ne verdiyse atlayacaksın'' dedi.

Semih Öztürk: "Bunlar Survivor'a kişisel çıkarları için gelmiş"

Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk bu hafta oynanan oyunlarından ilginç değerlendirmelerde bulundu. Türk takımı yarışmacılarından bir kaç kişi hakkında sert eleştiri yapan Semih Öztürk, "bunlar Survivor'a kişisel çıkarları için gelmiş." dedi. İşte o anlar.

Murat Özarı'dan Bora yorumu: 'Ben gargara yaparım ama yutmam'

Survivor Ekstra yorumcularından Murat Özarı, bu hafta kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında Bora'yı da unutmadı ve onunda zayıf yönlerini eleştirdi. Murat Özarı, "sen herkesi kandırabilirsin Bora ama ben gargara yaparım yutmam kardeşim." dedi.

Semih Öztürk: "Sizin gücünüzün kime ne faydası var"

Survivor Ekstra yorumcularından Semih Öztürk, bu hafta kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında Hikmet, Bora ve Seda hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o anlar.

Nagihan'dan Türk takımına sert eleştiri: "Berbatsınız!"

Survivor Ekstra yorumcuları bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında yorumlarda bulundu. Nagihan kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında Türk takımını eleştiri yağmuruna tuttu. İşte o görüntüler.