Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019

Acun Ilıcalı'dan Elpida - Hikmet tartışmasıyla ilgili açıklamalar!

Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye - Yunanistan'da dokunulmazlık oyununda yaşanan Elpida - Hikmet tartışmasına ilişkin canlı yayında açıklamalar yaptı.

Survivor Ekstra canlı yayınına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye - Yunanistan'da yaşanan gerginlikle ilgili şunları söyledi:

"Bir bilgi eksikliği var, onu tamamlamam lazım. Biz yayına bu tansiyon yüksekliğini vermek istemedik. Orada sizin gördüğünüz, olayların sade bir bölümü aslında. Daha yüksek bir tansiyon oldu diyebiliriz. Biz bu yarışmayı yaparken tansiyon üzerine hiçbir strateji koymadık. Bizim amacımız insanların, iki dost ülkenin yarışmacılarıyla heyecanlı ve güzel bir program izlemesi. Orada aslında Elipa'yı da uyarıyorum, onu da yayınlamadık. Hikmeti de aslında daha ağır uyarıyorum. Onu da yayınlamadık; çünkü o tansiyon tehlikeli bir tansiyondu. Hikmet'in hareketi de Elpida'nın hareketi de çok fazlaydı. İki tarafı da aslında daha yüksek bir şekilde uyardık. Fakat bunları saklamak olmayacağı için, seyircilerimizin bilmesini istediğim için belli bir oranda verdik."

ELPİDA VE HİKMET ARASINDA TANSİYON YÜKSELDİ - İZLE