'Otobüste yer vermemek için uyuma numarası yaptınız mı?' sorusuna Survivor Ekstra yorumcuları ne cevap verdi?

Survivor yeni bölümünde Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılara yöneltilen sorular, Survivor Ekstra canlı yayınında Furkan Dede tarafından Semih Öztürk, Sema Aydemir ve Murat Özarı'ya da yöneltildi. Furkan Dede'nin canlı yayında yorumculara yönelttiği 'Otobüste yer vermemek için uyuma numarası yaptınız mı?' sorusuna Survivor Ekstra'da bakın ne cevap verildi...

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2020 10:10
Değiştirme Tarihi: 26.05.2020 10:10

İşte Survivor Ekstra yorumcularının soruya verdikleri cevaplar...

Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı: Haşa benim karakterime uymaz. Yapmam, bize yakışmaz. Biz böyle mi yetiştik. Biz böyle büyüdük. Ben hiçbir zaman uyuma numarası yapmam, yapanları da kınarım.

Survivor Ekstra yorumcusu Sema Aydemir: Ben bu konuda gergin bir tipim. Hatta durup dururken, 'aa amcacım size yer vermek istiyormuş' diyerek birini kaldırıyorum. 

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk: Yer vermemek için camdan dışarı bakanlar da olur. Şimdiki jenerasyon içerisinde bir grup dedelere sanane kalkmıyorum diyenler de var. Yeni neslin içerisinde belli bir grup. O dedeler, nineler artık dürtemiyor. Bu hayra alamet değil. Anadolu'da bu gelenek geçerlidir hala ama büyükşehirlerde bu biraz daha esnetilmeye başlandı. Ben böyle şeyler yapmadım.