'Eski sevgiliyle arkadaş kalır mısınız?' sorusuna Survivor Ekstra yorumcularından bakın ne cevaplar geldi

Eski sevgiliden arkadaş olur mu? Sorusu Survivor Ekstra masasında Furkan Dede tarafından Survivor Ekstra yorumcularına soruldu. Semih Öztürk ve Murat Özarı, bu soru karşısında aynı fikirde buluşurken, Sema Aydemir bu ikiliden farklı bir yanıt verdi. Survivor son bölümünde Acun Ilıcalı tarafından önce yarışmacılara sonra da Survivor Ekstra canlı yayınında Furkan Dede tarafından yorumculara yöneltilen 'Eski sevgiliden arkadaş olur mu?' sorusuna bakın ne yanıtlar verildi

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2020 10:22
Değiştirme Tarihi: 26.05.2020 10:24

İşte yorumcuların açıklamalarından kısa cümleler: 

Murat Özarı: Eski sevgilimle arkadaş kalır mıyım... Kalmam. Genelde Türkiye'de şöyle bir şey olur. Evlisindir, ayrılırsın, çocukların vardır. Çocukların psikolojisi bozulmasın diye ilişkiyi kesmezsin. Ondan yanayım. 

Sema Aydemir: Eski sevgiliyle arkadaş olunur diye düşünüyorum. Daha doğrusu yaşadığın ilişkiyle alakalı. Sevgililik ilişkisinde çok yüz göz olunmaması gerektiğini düşünüyorum. Çok sevdiğin, dertleştiğin biriyle ayrılsan da sevgin değişmez gibi geliyor bana.

Semih Öztürk: Ben bu soruya hayır cevabını veriyorum. Çünkü eski sevgiliden arkadaş olmaz. Ama aradan 5-10 yıl geçmiştir, bir yerde karşılaşırsın, duygular bitmiştir. Çay-kahve içersin.